• KONTAKTID

  • KONTAKTID

OÜ Keskkonnaprojekt

OÜ Keskkonnaprojekt
Address: Ringtee 12, 50105 Tartu
Telephone: +372 730 5060
kp@keskkonnaprojekt.ee

Tallinna kontor
Aaddress: Mehaanika 21, 10616 Tallinn
Telefon: +372 6510 222

KESKKONNAPROJEKT LOOB LAHENDUSED

Meiega võib julgelt ühendust võtta – kas siis selleks, et saada kinnitust oma arvamusele või vastupidi, hea mõtte puudumisel arutamaks võimalikke alternatiive. Aeg on küll raha, aga teinekord võib niisama jutust sündida suurepärane idee.
Mitu pead on mitu pead ning kui on hoopis soov töökohta vahetada, siis miks mitte – ei tea hetkel teist nii hea õhkkonnaga töökollektiivi.

Kirjuta meile

JUHTKOND

Aare Leis / Juhatuse liige
+372 5131 489, +372 7305 065, aare.leis@keskkonnaprojekt.ee

Aivi Miilits / Tehniline sekretär (Tartu)
+372 7305 060, aivi.miilits@keskkonnaprojekt.ee

Annela Sartakov / Tehniline sekretär (Tallinn)
+372 6510 222, annela.sartakov@keskkonnaprojekt.ee

Regina Themas / Raamatupidaja
+372 5135 939, regmas@regmas.ee

RAHASTUSTAOTLUSED JA UURINGUD

Reimo Alas / Projektijuht
+372 5079 042, +372 7305 068 , reimo.alas@keskkonnaprojekt.ee

OMANIKUJÄRELEVALVE

Urmas Lombiots / Valdkonnajuht, omanikujärelevalve; volitatud ehitusinsener
+372 5090 762, urmas.lombiots@keskkonnaprojekt.ee

Jasper Kalavus / Ehitusinsener
+372 5181 150, jasper.kalavus@keskkonnaprojekt.ee

Lauri Linnus / Ehitusinsener
+372 5258 784, lauri.linnus@keskkonnaprojekt.ee

Maarja Pitsi / Ehitusinsener
maarja.pitsi@keskkonnaprojekt.ee

Sass Laasik / Ehitusinsener
+372 5391 5299, sass.laasik@keskkonnaprojekt.ee

Silver Sell / Vee- ja kanalisatsiooni insener
+372 5665 8450, silver.sell@keskkonnaprojekt.ee

Tõnis Kallas / Ehitusinsener
+372 5015 276, tonis.kallas@keskkonnaprojekt.ee

Urmas Ebruk / Projektijuht
urmas.ebruk@keskkonnaprojekt.ee

Vaiko Kann / Ehitusinsener
+372 5029 560, vaiko.kann@keskkonnaprojekt.ee

TEED JA TÄNAVAD

Vadim Mahkats / Valdkonnajuht, teed ja tänavad
+372 5622 0985, vadim.mahkats@keskkonnaprojekt.ee

Aleksei Jerjomenko / Teede ja tänavate projekteerija
aleksei.jerjomenko@keskkonnaprojekt.ee

Andrei Bogdanov / Teede ja tänavate projekteerija
+372 5528 343, andrei.bogdanov@keskkonnaprojekt.ee

Andrei Mintšenkov / Teede ja tänavate projekteerija
andrei.mintsenkov@keskkonnaprojekt.ee

Anne Visnapuu / Teede ja tänavate projekteerija
anne.visnapuu@keskkonnaprojekt.ee

Roman Raaliste / Teede ja tänavate projekteerija
roman.raaliste@keskkonnaprojekt.ee

KESKKONNARAJATISED

Janno Erm / Valdkonnajuht, keskkonnarajatised
+372 5291 980, janno.erm@keskkonnaprojekt.ee

Annika Orav / Projektijuht
annika.orav@keskkonnaprojekt.ee

Argo Ladva / Projekteerija
argo.ladva@keskkonnaprojekt.ee

Hendrik Mikk / Projekteerija
hendrik.mikk@keskkonnaprojekt.ee

Julia Telitsa / Projekteerija
julia.telitsa@keskkonnaprojekt.ee

Reigo Ritso / Projekteerija
reigo.ritso@keskkonnaprojekt.ee

Revo Dobozi / Projekteerija
+372 7305 069, +372 5349 9532, revo.dobozi@keskkonnaprojekt.ee

Sirle Punka / Projekteerija
sirle.punka@keskkonnaprojekt.ee

Taisto Markus / Projekteerija
taisto.markus@keskkonnaprojekt.ee

Egle Saaremäe / Projekteerija
egle.saaremae@keskkonnaprojekt.ee

ELEKTRIVÕRGUD JA SIDE

Marek Uiboupin / Valdkonnajuht, elekter
+372 5211 353, +372 7305 064, marek.uiboupin@keskkonnaprojekt.ee

Denis Vereštšagin / Projekteerija
denis.verestsagin@keskkonnaprojekt.ee

Ilja Galkin / Projekteerija
+372 5348 1786, ilja.galkin@keskkonnaprojekt.ee

Indrek Võpsu / Projekteerija
indrek.vopsu@keskkonnaprojekt.ee

Tanel Vaabel / Projekteerija
tanel.vaabel@keskkonnaprojekt.ee

Tõnu Pomerants / Projekteerija
+372 5011 417, tonu.pomerants@keskkonnaprojekt.ee

EHITUSJUHTIMINE

Olavi Parmas / Projektijuht
+372 5073 319, olavi.parmas@keskkonnaprojekt.ee

EHITUSKONSTRUKTSIOONID

Mark Heinštein / Valdkonnajuht, konstruktsioonid
+372 5741 4557, mark.heinstein@keskkonnaprojekt.ee

Nadežda Tervo / Konstruktor
nadezda.tervo@keskkonnaprojekt.ee

Dina Tahe / Tehnik-modelleerija
dina.tahe@keskkonnaprojekt.ee

Ireen Komarova / Tehnik-modelleerija
ireen.komarova@keskkonnaprojekt.ee

Maksim Dubinin / Tehnik-modelleerija
maksim.dubinin@keskkonnaprojekt.ee