• KONTAKTID

  • KONTAKTID

OÜ Keskkonnaprojekt

OÜ Keskkonnaprojekt
Address: Ringtee 12, 50105 Tartu
Telephone: +372 730 5060
kp@keskkonnaprojekt.ee

Tallinna kontor
Aaddress: A. H. Tammsaare tee 92, 13423 Tallinn
Telefon: +372 6510 222

KESKKONNAPROJEKT LOOB LAHENDUSED

Meiega võib julgelt ühendust võtta – kas siis selleks, et saada kinnitust oma arvamusele või vastupidi, hea mõtte puudumisel arutamaks võimalikke alternatiive. Aeg on küll raha, aga teinekord võib niisama jutust sündida suurepärane idee.
Mitu pead on mitu pead ning kui on hoopis soov töökohta vahetada, siis miks mitte – ei tea hetkel teist nii hea õhkkonnaga töökollektiivi.

Kirjuta meile

JUHTKOND

Aare Leis / Juhatuse liige
+372 5131 489, +372 7305 065, aare.leis@keskkonnaprojekt.ee

Aivi Miilits / Tehniline sekretär (Tartu)
+372 7305 060, aivi.miilits@keskkonnaprojekt.ee

Annela Sartakov / Tehniline sekretär (Tallinn)
+372 6510 222, annela.sartakov@keskkonnaprojekt.ee

Regina Themas / Raamatupidaja
+372 5135 939, regmas@regmas.ee

RAHASTUSTAOTLUSED JA UURINGUD

Reimo Alas / Projektijuht
+372 5079 042, +372 7305 068 , reimo.alas@keskkonnaprojekt.ee

OMANIKUJÄRELEVALVE

Urmas Lombiots / Valdkonnajuht, omanikujärelevalve; volitatud ehitusinsener
+372 5090 762, urmas.lombiots@keskkonnaprojekt.ee

Jasper Kalavus / Ehitusinsener
+372 5181 150, jasper.kalavus@keskkonnaprojekt.ee

Lauri Linnus / Ehitusinsener
+372 5258 784, lauri.linnus@keskkonnaprojekt.ee

Maarja Pitsi / KVJ insener
maarja.pitsi@keskkonnaprojekt.ee

Sass Laasik / Ehitusinsener
+372 5391 5299, sass.laasik@keskkonnaprojekt.ee

Silver Sell / Vee- ja kanalisatsiooni insener
+372 5665 8450, silver.sell@keskkonnaprojekt.ee

Urmas Ebruk / Projektijuht
urmas.ebruk@keskkonnaprojekt.ee

Vaiko Kann / Ehitusinsener
+372 5029 560, vaiko.kann@keskkonnaprojekt.ee

TEED JA TÄNAVAD

Vadim Mahkats / Valdkonnajuht, teed ja tänavad
+372 5622 0985, vadim.mahkats@keskkonnaprojekt.ee

Andrei Bogdanov / Teede ja tänavate projekteerija
andrei.bogdanov@keskkonnaprojekt.ee

Andrei Mintšenkov / Teede ja tänavate projekteerija
andrei.mintsenkov@keskkonnaprojekt.ee

Anne Visnapuu / Teede ja tänavate projekteerija
anne.visnapuu@keskkonnaprojekt.ee

Aleks Bõstrov / Teede ja tänavate projekteerija
aleks.bostrov@keskkonnaprojekt.ee

Lembit Aruvee / Teede ja tänavate projekteerija
lembit.aruvee@keskkonnaprojekt.ee

KESKKONNARAJATISED

Janno Erm / Valdkonnajuht, keskkonnarajatised
+372 5291 980, janno.erm@keskkonnaprojekt.ee

Annika Orav / Projektijuht
annika.orav@keskkonnaprojekt.ee

Argo Ladva / Projekteerija
argo.ladva@keskkonnaprojekt.ee

Hendrik Mikk / Projekteerija
hendrik.mikk@keskkonnaprojekt.ee

Julia Telitsa / Projekteerija
julia.telitsa@keskkonnaprojekt.ee

Revo Dobozi / Projekteerija
+372 7305 069, +372 5349 9532, revo.dobozi@keskkonnaprojekt.ee

Sirle Punka / Projekteerija
+730 5067, sirle.punka@keskkonnaprojekt.ee

Egle Saaremäe / Projekteerija
egle.saaremae@keskkonnaprojekt.ee

Tatjana Akhtyrtseva / tehnik
+730 5067, tatjana.akhtyrtseva@keskkonnaprojekt.ee

Robert Raag / Projekteerija
+372 514 7725, robert.raag@keskkonnaprojekt.ee

Kätlin Vodja / Projekteerija
katlin.vodja@keskkonnaprojekt.ee

ELEKTRIVÕRGUD JA SIDE

Marek Uiboupin / Valdkonnajuht, elekter
+372 5211 353, +372 7305 064, marek.uiboupin@keskkonnaprojekt.ee

Denis Vereštšagin / Projekteerija
denis.verestsagin@keskkonnaprojekt.ee

Ilja Galkin / Projekteerija
+372 5348 1786, ilja.galkin@keskkonnaprojekt.ee

Tanel Vaabel / Projekteerija
tanel.vaabel@keskkonnaprojekt.ee

Tõnu Pomerants / Projekteerija
+372 5011 417, tonu.pomerants@keskkonnaprojekt.ee

Rasmus Valli / Projekteerija
+372 5786 5900,, rasmus.valli@keskkonnaprojekt.ee

Maarja Salu / Projekteerija
+372 5193 9180, maarja.salu@keskkonnaprojekt.ee

Stella Ploom / Projekteerija
+372 5358 8120, stella.ploom@keskkonnaprojekt.ee

Artjom Rem / Projekteerija
artjom.rem@keskkonnaprojekt.ee

EHITUSJUHTIMINE

Olavi Parmas / Projektijuht
+372 5073 319, olavi.parmas@keskkonnaprojekt.ee

EHITUSKONSTRUKTSIOONID

Mark Heinštein / Valdkonnajuht, konstruktsioonid
+372 5741 4557, mark.heinstein@keskkonnaprojekt.ee

Nadežda Tervo / Konstruktor
nadezda.tervo@keskkonnaprojekt.ee

Dina Tahe / Tehnik-modelleerija
dina.tahe@keskkonnaprojekt.ee

Ireen Komarova / Tehnik-modelleerija
ireen.komarova@keskkonnaprojekt.ee

Maksim Dubinin / Tehnik-modelleerija
maksim.dubinin@keskkonnaprojekt.ee

Jevgeni Mihhailov / BIM-spetsialist
jevgeni.mihhailov@keskkonnaprojekt.ee

Diana Kuzmina / Tehnik-modelleerija
diana.kuzmina@keskkonnaprojekt.ee

Albert Notberg / Projektijuht
albert.notberg@keskkonnaprojekt.ee

Mark Mohov / Tehnik-modelleerija
mark.mohov@keskkonnaprojekt.ee

Ilja Stobert / BIM-spetsialist
ilja.stobert@keskkonnaprojekt.ee

Vladimir Dzyuba / Projekteerija
vladimir.dzyuba@keskkonnaprojekt.ee

HOONED

Vjacheslav Simanovich / Valdkonnajuht
+372 5300 3695, vjacheslav.simanovich@keskkonnaprojekt.ee