• ELEKTRIVÕRGUD
    TÄNAVAVALGUSTUS
    SIDE

Teenusest

Koduturul oleme üks suurimatest elektrivõrkude projekteerijatest, tõenduseks aastatel 2014-2016 edukalt täidetud projekteerimise raamleping Elektrilevi osaühinguga. Tänavavalgustuse projekteerimine LED-ide baasil, sh nende juhtimissüstemid.

Kontaktisik

MAREK UIBOUPIN

valdkonnajuht
Mobiil: +372 5211 353

marek.uiboupin@keskkonnaprojekt.ee

SAADA E-MAIL

Meie tippspetsialistidel on laiapõhjalised teadmised ja kogemused elektrisüsteemide projekteerimisest. Ettevõttes töötab üle kümne A-pädevusega elektriinseneri, kes on võimelised teostama ka järelevalvet ehitusobjektidel.

Veel kontakte

Tehtud tööd

Elektrilevi raamleping

Mitmeaastane (2014-2016) raamleping, mille käigus projekteeriti üleriigiliselt üle 1000 erineva elektrivõrkude objekti. Objektideks kõikvõimalikud madal- ja keskpinge, st kuni 20kV, alajaamade ja liinide rekonstrueerimis- ja ehitusprojektid. Palju väikseid projekte, üks märkimisväärsematest Tartu 6kV alajaamade üleviimine 10 kilovoldisele pingele, mille raames vahetatakse välja 75 alajaama trafot.

Loe lähemalt »

blank_pilt

Jõhvi linna tänavavalgustuse rekonstrueerimine

Oleme täna jõudnud etappi, kus põhirõhk tänavavalgustussüsteemide projekteerimisel on energiasäästul. Antud lahendiks on meil LED-valguslahenduste projekteerimine.

Loe lähemalt »

Mõisavahe ja Baeri tänavate valgustus Tartus

Mitu head varianti tuli läbi töötada ja välja pakkuda enne kui tellija sobiva kasuks otsustas. Valmis veel ehitatud ei ole, aga loodame, et tuleb hea välja ja valgustab ilusti.

Loe lähemalt »