• KAUGKÜTE

Teenusest

Kaugküttetorustike projekteerimine, rahastustaotluste koostamine ja investeeringuprojektide elluviimine. Tuginedes oma teiste valdkondade oskustele sisaldab meie kaugküttetorustike projekt väga heal tasemel muude torustike ja ka teede-katendite lahendusi. Seotud teenuseks on kaugküttetorustike omanikujärelevalve.

Kaugküttetorustikud on asulate infrastruktuuri osa ning paraku võtab ka väikese diameetriga kaugküttetorustik suhteliselt palju ruumi. Kogemus piiratud linnaruumi, eriti selle maaaluse osa, optimaalse ärakasutamise osas võimaldab meil pakkuda läbimõeldud lahendusi. Tihtipeale eeldab kaugkütteprojekt muude torustike ja kaablite ümberpaigutamise lahendust, mis meie puhul koostatakse integreeritult omas majas.

Kontaktisik

JANNO ERM

valdkonnajuht
Mobiil: +372 5291 980

janno.erm@keskkonnaprojekt.ee

SAADA E-MAIL

Tehtud tööd

jjaani-3

Järva-Jaani kaugküttetorustikud

Hetkel veel töös, aga veebruariks peaks projektdokumentatsioon valmis olema.

Loe lähemalt »

KAUGKÜTTE ja –jahutuse TORUSTIKUD TARTU LINNAS

Kiire ja kvaliteetse projekteerimisteenuse pakkumine aktsiaseltsile Fortum Tartu on võimaldanud meil iga-aastaselt projekteerida arvestatav kogus Tartu linna kaugküttetorustikke. Hea koostöö Eesti innovatiivseima kaugkütte-ettevõttega on lisanud meie portfelli ka jahutustorustike projekteerimisi. Viimase näiteks on jahutustorustiku projekteerimine marsruudil Kesklinna Külmajaam –Ülikooli õppehoone Narva maanteel.

Loe lähemalt »

kaugkute-pollu-5

Kaugkütte torustikud Tartu linnas

Kümned lühemad ja pikemad torujupid on Tartu linnas ära projekteeritud. Näidiseks sobib Põllu tänava torustik, kus kogupikkuseks kujunes 700 meetrit. Tundub, et koostöö tellijaga sujub ja meiega ollakse rahul. Seega hinne rahuldav.

Loe lähemalt »

KAUGKÜTTETORUSTIKUD PALDISKIS

Suur töö – ligikaudu 3 km kaugküttetorustike projekteerimine Paldiskis. Töö käib, valmimisaeg järgmise aasta veebruariks.

Loe lähemalt »

KAUGKÜTTETORUSTIKUD VÕRUS

Luha tn magistraali rekonstrueerimise tööprojekt, Põllu 12liitumistorustiku ehituse tööprojekt ja Kreutzwaldi 59c liitumistorustiku ehituse tööprojekt valmisid Danpower Eesti aktsiaseltsiga sõlmitud lepingu raames. Tellija meiega rahul.

Loe lähemalt »