• Teede ja tänavate
    projekteerimine

Teenusest

Tänavate, haljasalade ning muu avaliku ruumi projekteerimisel lähtume põhimõttest, et teekond oleks mugav, ohutu ja meeldiv. Oma töös oleme loovad, motiveeritud ja avatud. Meie poolt pakutavad lahendused on hästi teostatavad ja kvaliteetsed.

Kontaktisik

VADIM
MAHKATS

valdkonnajuht, teed ja tänavad
Mobiil: +372 5622 0985

vadim.mahkats@keskkonnaprojekt.ee

SAADA E-MAIL

Liikluses ei osale ainult spetsialistid või teoreetikud. Kui autojuht näeb liiklusmärki 424 „Ringliiklus“, siis eeldab ta, et hakkab sõitma mööda ringi, mitte mööda ovaali. Alati ei ole vaja jalgratast leiutada, nii püüame ka meie mõista seda maailma niisugusena, nagu ta on.

Veel kontakte

Tehtud tööd

tahetorni-4

Riigimaantee nr 8 Tallinn-Paldiski (km 11,3) Tähetorni ristmiku põhiprojekt

Riigimaantee nr 8 Tallinn-Paldiski (km 11,3) Tähetorni ristmiku ümberehituse põhiprojekti koostamise tegi pingeliseks üheaegselt Tallinna linna ja Harku ning Saue vallaga kooskõlastamine ning kõigile sobiva lahenduse leidmine. Kõigil omad soovid ja tegemist siiski põhimaanteega, millel veel foorid ka küljes.

Loe lähemalt »

voorekula

Tugimaantee 61 Vooreküla-Talvikese lõigu põhiprojekt

Ligikaudu kuuekilomeetrilise tugimaantee 61 Vooreküla – Talvikese lõigu rekonstrueerimise põhiprojekti koostamine. Ehk mitte kõige keerulisem tehnilise lahenduse poolest, aga eripäraks kogu lõigu ulatuses 3D mudeli koostamine, sh kõik asfaldi- ja abikihid kaasaarvatud. Visualiseeritud samuti.

Loe lähemalt »