• Kontaktid

  • Kontaktid

OÜ Keskkonnaprojekt

OÜ Keskkonnaprojekt
Aadress: Ringtee 12, 51013 Tartu
Telefon: +372 730 5060
kp@keskkonnaprojekt.ee

Tallinna kontor
Aadress: Mehaanika 21, 10616 Tallinn
Telefon: +372 6510 222

Keskkonnaprojekt loob lahendused

Meiega võib julgelt ühendust võtta, kas siis selleks, et saada kinnitust oma arvamusele või vastupidi, hea mõtte puudumisel arutamaks võimalikke alternatiive. Aeg on küll raha, aga teinekord võib niisama jutust sündida suurepärane idee.

Mitu pead on mitu pead, aga kui on hoopis soov töökohta vahetada, siis miks mitte – ei tea hetkel nimetada teist nii hea õhkkonnaga töökollektiivi.

Kirjuta meile

Juhtimine

Aare Leis / juhatuse liige
Mobiil: +372 5131 489, Telefon: +372 7305 065, aare.leis@keskkonnaprojekt.ee

Aivi Miilits / tehniline sekretär (Tartu)
+372 7305 060, aivi.miilits@keskkonnaprojekt.ee

Regina Themas / raamatupidaja
+372 7331 301, +372 5135 939, regmas@regmas.ee

Rahastustaotlused, teostatavusuuringud

Reimo Alas / projektijuht
+372 5079 042, +372 7305 068, reimo.alas@keskkonnaprojekt.ee

Hankemenetlused, hankedokumendid

Aare Leis / juhatuse liige
Mobiil: +372 5131 489, Telefon: +372 7305 065, aare.leis@keskkonnaprojekt.ee

OMANIKUJÄRELEVALVE, FIDIC INSENERI TEENUS

Urmas Lombiots / valdkonnajuht, omanikujärelevalve; volitatud ehitusinsener
+372 5090 762, urmas.lombiots@keskkonnaprojekt.ee

Lauri Linnus / ehitusinsener
+372 5258 784, lauri.linnus@keskkonnaprojekt.ee

Silver Sell / vee- ja kanalisatsiooniinsener
+372 5665 8450, silver.sell@keskkonnaprojekt.ee

Vaiko Kann / ehitusinsener
+372 5029 560, vaiko.kann@keskkonnaprojekt.ee

Sass Laasik / ehitusinsener
+372 5391 5299, sass.laasik@keskkonnaprojekt.ee

Tõnis Kallas / ehitusinsener
+372 5015 276, tonis.kallas@keskkonnaprojekt.ee

Jasper Kalavus / ehitusinsener
+372 5181 150, jasper.kalavus@keskkonnaprojekt.ee

Mark Heinštein / projektijuht
mark.heinstein@keskkonnaprojekt.ee

TEED, TÄNAVAD, HALJASALAD

Vadim Mahkats / valdkonnajuht, teed ja tänavad
+372 5622 0985, vadim.mahkats@keskkonnaprojekt.ee

Piret Ereline / projekteerija, teed ja tänavad
+372 5130 618, piret.ereline@keskkonnaprojekt.ee

Roland Laugason / projekteerija, teed ja tänavad
+372 5347 6433, roland.laugason@keskkonnaprojekt.ee

Andrei Bogdanov / projekteerija, teed ja tänavad
andrei.bogdanov@keskkonnaprojekt.ee

Anne Visnapuu / projekteerija, teed ja tänavad
anne.visnapuu@keskkonnaprojekt.ee

Roman Raaliste / projekteerija, teed ja tänavad
roman.raaliste@keskkonnaprojekt.ee

KESKKONNARAJATISED, TORUSTIKUD, SADEMEVESI, SIDE

Janno Erm / valdkonnajuht, keskkonnarajatised
+372 5291 980, janno.erm@keskkonnaprojekt.ee

Revo Dobozi / projekteerija
+372 7305 069, +372 5349 9532, revo.dobozi@keskkonnaprojekt.ee

Alina Jankovskaja / projekteerija
alina.jankovskaja@keskkonnaprojekt.ee

Annika Orav / projektijuht
annika.orav@keskkonnaprojekt.ee

Argo Ladva / projekteerija
argo.ladva@keskkonnaprojekt.ee

Hendrik Mikk / projekteerija
hendrik.mikk@keskkonnaprojekt.ee

Sirle Punka / projekteerija
sirle.punka@keskkonnaprojekt.ee

Reigo Ritso / projekteerija
reigo.ritso@keskkonnaprojekt.ee

Kätlin Vodja / projekteerija
katlin.vodja@keskkonnaprojekt.ee

Rait Mänd / projekteerija
rait.mand@keskkonnaprojekt.ee

Taisto Markus / projekteerija
taisto.markus@keskkonnaprojekt.ee

ELEKTRIVÕRGUD, TÄNAVAVALGUSTUS

Marek Uiboupin / valdkonnajuht, elekter
+372 5211 353, +372 7305 064, marek.uiboupin@keskkonnaprojekt.ee

Indrek Kaarmäe / projekteerija
indrek.kaarmae@keskkonnaprojekt.ee

Raimo Ritso / projekteerija
raimo.ritso@keskkonnaprojekt.ee

Tõnu Pomerants / projekteerija
+372 5011 417, tonu.pomerants@keskkonnaprojekt.ee

Tarmo Sandla / projekteerija
+372 5521 265, tarmo.sandla@keskkonnaprojekt.ee

Ilja Galkin / projekteerija
+372 5348 1786, ilja.galkin@keskkonnaprojekt.ee

Tanel Vaabel / projekteerija
tanel.vaabel@keskkonnaprojekt.ee

Maarja Pitsi / projekteerija
maarja.pitsi@keskkonnaprojekt.ee

Ela Luhaaru / projekteerija
ela.luhaaru@keskkonnaprojekt.ee

Indrek Võpsu / projekteerija
indrek.vopsu@keskkonnaprojekt.ee

Jürgo Ränk / projekteerija
jyrgo.rank@keskkonnaprojekt.ee

EHITUSJUHTIMINE

Olavi Parmas / projektijuht
+372 5073 319, olavi.parmas@keskkonnaprojekt.ee

Marek Mitri / projektijuht
+372 6510 222, +372 5101 301, marek.mitri@keskkonnaprojekt.ee