• Keskkonnarajatiste
    projekteerimine

Teenusest

Tegeleme erinevate projektlahenduste koostamisega eskiislahendustest tööjoonisteni ning pakume terviklahendusi nii kinnistu, kui ka terve linna mahus.
Võtmeteenused on:

  • vee-, kanalisatsiooni- ja sademeveerajatiste projekteerimine
  • reoveepuhastite ja veetöötlusjaamade projekteerimine koos tehnoloogilise ja arhitektuurse lahendusega
  • torustike hüdraulilised arvutused ja modelleerimine, kasutades tänapäevaseid tarkvara lahendusi.

Kontaktisik

JANNO ERM

valdkonnajuht
Mobiil: +372 5291 980

janno.erm@keskkonnaprojekt.ee

SAADA E-MAIL

Meie meeskond koosneb kogenud oma ala spetsialistidest, kes omavad suurepäraseid teadmisi ning rahvusvahelisi kogemusi torustike ja rajatiste projekteerimisel. Kaheldamatult Eesti parim oskusteave torustike valdkonnas.

Veel kontakte

Tehtud tööd

Pärnu sademevee strateegia aastani 2026

Pärnu on meil hea partner, kellega aeg-ajalt tülitseme ja siis jälle sõbruneme. Seekord valmimas suurem töö – Pärnu linna sademevee arendamise strateegia ja tegevuskava aastani 2026 koostamine. Tegevuskava eesmärk on luua terviklik sademevee käsitlus Pärnu linnas ja sellest lähtuvalt välja töötada põhimõtted ja keskkonda sobivad lahendused ning erinevate haldusalade, omanike ja arendajate vastutus, et oleks võimalikult vähem linnaelanikele ja linnale tekitatud kahjustusi

Loe lähemalt »

Põlva keskväljak

Üks paljudest väljakutest, millega oleme läbi projekteerimise seotud. Eelprojekt valmis, rahastus tellijal olemas ning hetkel käib tööprojekti koostamine. Vähe sellest, et omas majas on kaasatud kõik valdkonnad, tuleb lisaks tellijale töötada koos viimase palgatud planeerijate ja arhitektidega ning see kokku on üks suur projektijuhtimine. Loodetavasti saab asja, vähemalt seni lootus kestab, kuni meie pundis oleme

Loe lähemalt »

valga-keskvaljak-nupp

Valga keskväljak

Idee ja arhitektuurse osa on koostanud FRANCHI+ASSOCIATI Itaaliast, meie osaks insenertehnilised rajatised. Torud, tänavad, valgustus ja kõik muu, mis sellega kokku käib.

Loe lähemalt »